X
تبلیغات
زولا

نامه امیر آقایی درباره سریال توقیف شده «سرزمین کهن» توهین به بختیاری ها

پنج‌شنبه 8 بهمن 1394 ساعت 23:20

سریال,نامه امیر آقایی درباره سریال توقیف شده «سرزمین کهن»,سرزمین کهن,توهین به بختیاری ها,کمال تبریزی, بازی جدید با لینک مستقیم ,دانلود رایگان فیلم,سریال توقیفی, انیمیشن,نامه امیر آقایی, آهنگ,

نامه امیر آقایی درباره سریال توقیف شده «سرزمین کهن» توهین به بختیاری ها

این تنها می تواند از فواید مخصوص فلات ما باشد که چند هفته است سربازان بی گناه سرزمین مان در اسارت اند و هیچ صدایی از کسی بر نمی آید. ما عادت داریم از سوراخ سوزن رد شویم و از درب دروازه نه !صدای اعتراض بختیاری های عزیز را شنیدم که در چند روز گذشته؛ از هر ناسزا و پیامک گرفته تا تهدید و ارعاب فروگذار نبودند. سپاس می گویم مردم سرزمینی را که آن قدر صبور نبودند و نخواستند صبر پیشه کنند تا ببینند نه کمال تبریری؛ نه من؛ و نه هیچ کس دیگری قصد بی احترامی به قومی را نداشته است. این ساده انگاری در رگ و خون ما جاری‌ست. یاد آور می شوم فیلم های کمال تبریزی را که سال هاست توقیف است. یادآور می شوم ممنوع الکاری و جریمه ام را برای بازی نکردن در فیلمی که شما دوستش نداشتید.برادران عزیز بختیاری؛غیرتتان را می ستایم و به نوبه خود؛ تنها می توانم بگویم قصد ما بی احترامی نبوده است. اساسا قهرمان سریال سرزمین کهن یک بختیاری ست. اما یک سوال برایم باقی ست: آن ‌روزهایی که برای مردم سرزمینم محکوم به ممنوع الکاری بودم؛ از این خیل غیرت و جوانمردی؛ چرا حتی شاخه گلی برای تسکین زخم هایم روانه ام نشد؟با احترامامیر آقایی۱۷ فوریه

  

این تنها می تواند از فواید مخصوص فلات ما باشد که چند هفته است سربازان بی گناه سرزمین مان در اسارت اند و هیچ صدایی از کسی بر نمی آید. ما عادت داریم از سوراخ سوزن رد شویم و از درب دروازه نه !

صدای اعتراض بختیاری های عزیز را شنیدم که در چند روز گذشته؛ از هر ناسزا و پیامک گرفته تا تهدید و ارعاب فروگذار نبودند. سپاس می گویم مردم سرزمینی را که آن قدر صبور نبودند و نخواستند صبر پیشه کنند تا ببینند نه کمال تبریری؛ نه من؛ و نه هیچ کس دیگری قصد بی احترامی به قومی را نداشته است. این ساده انگاری در رگ و خون ما جاری‌ست. یاد آور می شوم فیلم های کمال تبریزی را که سال هاست توقیف است. یادآور می شوم ممنوع الکاری و جریمه ام را برای بازی نکردن در فیلمی که شما دوستش نداشتید.

برادران عزیز بختیاری؛
غیرتتان را می ستایم و به نوبه خود؛ تنها می توانم بگویم قصد ما بی احترامی نبوده است. اساسا قهرمان سریال سرزمین کهن یک بختیاری ست. اما یک سوال برایم باقی ست: آن ‌روزهایی که برای مردم سرزمینم محکوم به ممنوع الکاری بودم؛ از این خیل غیرت و جوانمردی؛ چرا حتی شاخه گلی برای تسکین زخم هایم روانه ام نشد؟

با احترام
امیر آقایی
۱۷ فوریه